İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri

Giyinme odaları özellikle son dönemde oldukça kullanışlı bir seçenek haline gelmiştir. Dolapların içerisinde eşyaları sığdırmak ile uğraşmak yerine giyinme odaları kullanılmaya başlandı. Artık yeni yapılan evlerde özellikle tasarımlarında kullanılan bu odalar özellikle kadınlar için hayat kurtarıyor. Giysilerinizi koyacak yeterli alanınız olmadığında oldukça pratik kullanım sunan bir giyinme odası yaratabilirsiniz. Sizlere dar ve küçük alanlar için de kullanabileceğiniz birkaç önerimiz var.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası turu

Giyinme Odası Dolapları

Birçok farklı tasarım ve modele sahip olan giyinme odaları dekoratif görünümleri ile de dikkat çekiyorlar. Genelde küçük ve dar alanlarda tercih edilmektedir. Bu yüzden de daha aydınlık ve geniş bir görüntü için açık tonlara sahip olan dolap modelleri seçilmelidir.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - modern yatak odası

Giyinme Odası Tasarımı

Tasarım açısından farklı görünüme sahip olan dolaplar seçebilirsiniz. Kapaksız kullanabilir, farklı şekilde dekoratif hale getirebilirsiniz. Geniş ve büyük alanlarda oldukça rahat bir şekilde kullanabileceğiniz dolap tasarımlarına bakabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - dekorasyon

Giyim Odası Fikirleri

Kullanılmayan bir odanız varsa bu tarz bir görünümden ilham alabilirsiniz. Daha kullanışlı olacak şekilde kendinize göre eklemeler yapabilirsiniz. Odanın şekline göre çok daha rahat bir dekorasyon sağlayabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası hakkında

Giyinme Odası Düzeni

Daha derli toplu ve düzenli olmayı sevenler için bu tarz bir örnekten esinlenebilirsiniz. Genel olarak birçok çekmece ya da dolap gözü ile daha derli toplu bir alan sağlanabilmektedir. Depolama alanı geniş olan yerlerde düzeni çok daha iyi bir şekilde sağlarsınız.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası aydınlatma

Giyinme Odası Dekorasyon

Dolapların rengini sade bir şey seçerek halı, puf, avize ve kıyafetler ile renklendirebilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip olan şık bir avize ile odanın havasını değiştirebilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası ışıklandırma

Cam Kapaklı Giyinme Odası

Bu tarz dekorasyonlar erkekler için oldukça güzel bir seçenek olabilir. Sadece kadınlar için değil birçok erkek için de oldukça farklı ve güzel tasarım modelleri bulabilirsiniz. Cam ile tasarlanan bu tarz dolap sistemleri de oldukça tercih edilmektedir.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası nasıl düzenlenir

Basit Giyinme Odası

Evlerinizde belirli kullanılmayan köşeleri de basit bir dekorasyon tekniği kullanarak güzel bir görünüme getirebilirsiniz. Dar alanlarda uygulanabilecek bu tarz örneklerle bir şeyler kullanabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası görselleri

Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri

Farklı bir dekorasyon sağlamak için çeşitli fikirler edinebilirsiniz. Perde ile kabin gibi bir alan yaratabilir ve farklı bir tasarım örneği sağlamış olursunuz. Bu gibi fikirleri daha büyük alanlarda kullanmak için düşünebilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - l giyinme odası modelleri

Giyinme Odası Spot

Bu tarz kullanımlar genel olarak yeni evlerde karşımıza çıkıyor. Güzel spot lambalar ile süsleyebilirsiniz. Aydınlatma önemli bir dekorasyon seçeneğidir. Spot lambalar ile daha iyi bir ışıklandırma oluşturarak kullanırsanız güzel bir dekorasyon olanağı da sağlamış olursunuz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası cam kapı

Camlı Giyinme Odası

Genel olarak cam kullanmak daha geniş ve daha aydınlık bir olanak sunmaktadır. Kullanımları bakımından oldukça tercih edilen dolap modelleridir. Özellikle dar ve küçük ortamlarda bu tarz bir gardırop sistemi oluşturabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası için halı

Oda İçinde Giyinme Odası

Giyinme odası olmadan da oda içerisinde bir alanı kullanabilirsiniz. Özellikle geniş ve büyük yatak odaları içerisinde oldukça rahat bir şekilde giyinme alanı yaratılabilmektedir. Bunun gibi örnekleri de değerlendirebilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası tasarımı

Giyinme Odası Yapımı

Oldukça kolay bir şekilde evde kendinizin de yapabileceği oda tasarımları bulunmaktadır. Raflarından ve askılarına kadar kendiniz kolay bir şekilde tasarımlarını yapabilirsiniz. Düzenleyici kutular kullanarak da farklı bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası fikirleri

Giyinme Odası Olan Evler

Krem ve beyaz tonlarda tasarlanmış olan giyinme odaları modelleri oldukça dikkat çekici oluyor. Giyinme odası olan evlerde genel olarak beyaz dolap tercihi yapılmaktadır. Her şeyle uyumlu olabilecek bir renk olması ve daha ferah bir ortam yaratması içindir.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası renkleri

Giyinme Odası Modelleri

Dolap yerine bez dolaplar ile de oldukça farklı ve kolay bir giyinme odası modeli tasarlayabilirsiniz. Farklı bir dekorasyon tekniği ile de değişiklik yaratabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası ayakkabı

Giyinme Odası Ayakkabı Dolabı

Kadınlar için oldukça kullanışlı bir örnek olabilir. Fazla ayakkabı kullanıldığı için onları da güzel ve düzenli bir şekilde sergilemek isteyebilirsiniz. Bu şekilde bir dekorasyon sağlamak oldukça kullanışlı olacaktır. Ayakkabılara zarar gelmeden düzenli bir şekilde depolayabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - gardrop

Giyinme Odası Modelleri ve Tasarımları

Birçok farklı giyinme odası bulunmaktadır. Genelde bu şekilde dekore edilirler. Hepsini inceleyerek kullanmanız çok daha iyi olacaktır. Aralarından seçiminizi yaparak tasarlayabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - country giyinme odası

Mini Giyinme Odası

Sadece ufak bir dolap ile de güzel bir giyinme alanı yaratabilirsiniz. Kapaklı bir giyinme dolabı kullanarak da güzel bir giysi saklama yeri oluşturabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası lüks

Hazır Giyinme Odası

Bu tarz giyinme odaları genelde ev içerisinde hazır bir şekilde olmaktadır. Ev yapılırken tasarlanmışlardır. Daha sonra bir tadilat ile sizlerde evinizde böyle bir alan yaratabilirsiniz. Geniş bir giyinme odası için oldukça kullanışlı bir örnek olacaktır.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası oluşturma

Giyinme Odası Rafları

Birçok giyinme odası modelleri oldukça kullanışlıdır. İstediğiniz gibi olan dekoratif görünümleri sağlayarak, kendinize bir giysi odası yaratabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası raylı dolap

Erkek Giyinme Odası

Genelde erkekler için daha minimal dekorasyonlar tercih edilmektedir. Basit kullanıma sahip olan düzenli bir görüntü erkek için en iyi giyinme odası tercihidir.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası modeli

Kapaksız Giyinme Odası

Kapağı olmadan rahat bir şekilde kullanımları sağlayabileceğiniz dolap çeşitleri de bulunmaktadır. Dolap iskeletlerinden tercih ederseniz iyi bir kullanım da sağlayabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası beyaz

Küçük Giyinme Odası

Alan olmadığında oldukça kullanışlı seçenekler bulunmaktadır. Bu örnekte olduğu gibi kendinize bir giyinme odası tasarlayabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası avize

Modern Giyinme Odası Modelleri

Oldukça modern ve şık tasarımlara sahip olan giyinme odaları da bulunmaktadır. Hem makyaj masası hem de giyinme odasının olduğu bir oda yaratılabilir. Aynı zamanda aydınlatma ürünleri ile de farklı bir dekoratif alan oluşturabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası düzeni

Giyinme Odası Raf Sistemleri

Farklı raf sistemlerinden tercih edebilirsiniz. Kullanışlı birçok raf sistemi bulunmaktadır. Bunlar arasında sizin için en kullanışlı olan seçeneklere göz atabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - köşeli giyinme odası

Köşeli Giyinme Odası

Evinizde kullanılamayan köşe alanlar için böyle bir alan yaratabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve alanı değerlendirmeye yönelik bir seçenek olacaktır. Bazı evlerde bir türlü kullanılamayan köşe alanlar bulunmaktadır. O alanlar için mükemmel bir tercih olabilir.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası kapakları

Giyinme Odası Yapma

Dar alanlar için giyinme odası yaratmak oldukça basittir. Bir askı ve raf koyarak kolay bir şekilde kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Kullanımları rahat olan tüm bu örneklerden karar verebilirsiniz. Matkap yardımı ile duvara sabitleyerek çok basit bir işlemle yapabilirsiniz. Bunlar gibi el aleti ihtiyacınızda elektromarketim.com üzerinden alabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası spot

Giyinme Odası Örnekleri

Bir sürü giyinme dolabı örnekleri ile sizin için en iyi olan modelleri seçebilirsiniz. Kullanımı böylece çok daha iyi olacaktır. İhtiyacınıza bağlı olarak seçim yaptığınız için daha iyi bir sonuç alabilirsiniz.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - erkek giyinme odası

Farklı Tasarımlara Sahip Giyinme Odaları

Bunlar gibi çok daha farklı bir dekorasyon sağlayabilirsiniz. Hem duş hem de giyinme alanı ile erkekler için de oldukça rahat bir kullanım sunarlar.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - hazır giyinme odası

Giyinme Odası Sürgü Kapı

Sürgülü kapı kullanarak da farklı bir tasarım sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay ve daha az alan kaplaması ile tercih edilen kapı modelleridir.

İlham Veren 30 Giyim Odası ile Dekorasyon Önerileri - giyinme odası perdesi

Perdeli Giyinme Odası

Sadece kapı ile değil perde kullanarak da güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Oda içerisinde giyinme alanı yarattıysanız perde çok mantıklı bir seçim olacaktır. Tüm örnekler arasından kadar vererek istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz giyinme odasını yaratın, bizlerle de paylaşmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir